İMPOTEK® Alfasit SE

Formulasyon tipi: SE

Endikasyonları: Ergin Sivrisinek, Ergin Karasinek, Ergin Hamamböceği, Ergin Kene başta olmak üzere yürüyen ve uçan haşereler 

Uygulama Şekli: Pulverize

Etki Şekli: Mide ve temas yolu ile Sinir sistemi üzerinde sodyum kanallarını bozar. Geniş bir böcek yelpazesine karşı etkilidir. Aktif içeriğinde alpha-cypermethrin aktif maddesi en az %97 saflığa sahip olup Non-sistemik ve kalıcı etkisi ile cypermethrinlerden 2-3 kat daha etkilidir.

IMPOTEK® Alfasit SE, özel olarak formüle edilmiş bir ürün olup, düşürücü (knockdown) ajan olarak Esbiothrin kullanılmaktadır. Esbiothrin konvansiyonel olarak kullanılan Tetramethrin bileşiğinden daha etkili ve daha güvenilir bir bileşiktir.

IMPOTEK® ALFASIT SE, formülasyonun sahip olduğu avantajlar sayesinde hızlı ve uzun etki alınması istenen alanlar için özel olarak tasarlanmıştır. Bununla birlikte uzun süre kalıcılık özelliğine sahiptir. Akredite üniversite çalışmalarında 4 aydan uzun süre istatistiksel olarak anlamlı derece biyolojik etkinliğe sahip olduğu onaylanmıştır.

Karasinek rezidüel uygulamalarında konvansiyonel insektisitlerden daha ekonomik bir çözüm sağlayan İMPOTEK® ALFASİT SE aynı zamanda kene mücadelesinde park ve bahçelerde petrol türevi solvent içermeyen formülü sayesinde bitki örtüsü üzerinde sararmaya neden olmaz. Ani öldürücü etkisi ve kalıcı formülasyonu ile kapalı alan uygulamalarında 500 ml ve 5 L ambalajı ile rezidüel uygulamalarda kesin çözüm sağlar.

Detaylı bilgi, ürün etiketi ve MSDS bilgisi için iletişime geçiniz.